HALMAR H-93 barová stolička tmavozelená / orech
106.00 €
Do obchodu
S barovou stoličkou H-93 si nastoľte atmosféru baru v pohodlí Vášho domova. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 47x49x98 cm. Konštrukcia je vyrobená z pevného... Celý popis
Popis
S barovou stoličkou H-93 si nastoľte atmosféru baru v pohodlí Vášho domova. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 47x49x98 cm. Konštrukcia je vyrobená z pevného masívneho dreva vo farbe orech. Sedacia časť je potiahnutá látkou v nadčasovom farebnom prevedení tmavozelená. Výška sedu je 75 cm, čo Vám umožní…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.1 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 49 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.6 kg |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0932 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-93 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 76 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / orech |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / orech |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |