HALMAR H-93 barová stolička tmavosivá / orech
106.00 €
Do obchodu
S barovou stoličkou H-93 si nastoľte atmosféru baru v pohodlí Vášho domova. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x49x98 cm. Konštrukcia je vyrobená z masívneho... Celý popis
Popis
S barovou stoličkou H-93 si nastoľte atmosféru baru v pohodlí Vášho domova. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x49x98 cm. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva vo farbe orech. Sedacia časť je potiahnutá látkou vo farebnom prevedení tmavosivej. Výška sedu je až 82 cm, čo Vám umožní dosiahnuť na…
Parametre
| ŠÍRKA | 48 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.1 kg |
| HĹBKA | 49 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 98 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.093 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-93 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 38 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / orech |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / orech |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |