HALMAR H-89 barová stolička tmavosivá / čierna
74.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-89 je ideálna pomocníčka do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 41x48x88-108 cm. Konštrukcia je vyrobená... Celý popis
Popis
Barová stolička H-89 je ideálna pomocníčka do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 41x48x88-108 cm. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele v čiernej farbe. Sedacia časť je potiahnutá ekokožou vo farebnom prevedení tmavosivej. Príjemným bonusom na stoličke je…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.084 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.25 kg |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA 2 | 108 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-89 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 88 - 108 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 64 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 84 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 64 - 84 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |