HALMAR H-88 barová stolička hnedá / čierna
91.00 €
Do obchodu
Barovú stoličku H-88 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 39x46x89-109 cm. Konštrukcia je vyrobená z... Celý popis
Popis
Barovú stoličku H-88 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 39x46x89-109 cm. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele v čiernej farbe. Sedacia časť je potiahnutá ekokožou vo farebnom prevedení hnedej. Príjemným bonusom na stoličke je…
Parametre
| VÝŠKA 2 | 109 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.059 m3 |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-88 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 89 - 109 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 66 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 86 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 66 - 86 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočný a výškovo nastaviteľný sedák |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |