HALMAR H-64 barová stolička coffee-old vasion / tmavosivá
48.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-64 je výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do domácností, reštaurácií, kaviarní, barov a pod. Konštrukcia je vyrobená z... Celý popis
Popis
Barová stolička H-64 je výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do domácností, reštaurácií, kaviarní, barov a pod. Konštrukcia je vyrobená z pevnej ocele tmavosivej farby. Sedadlo je vyrobené z pevnej laminovanej MDF v prevedení coffee-old vasion. Stoličku odporúčame kombinovať…
Parametre
| ŠÍRKA | 30 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HĹBKA 2 | 44.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.05 kg |
| VÝŠKA 2 | 80 cm |
| ŠÍRKA 2 | 44.5 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.015 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-64 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 30 - 44,5 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 30 - 44,5 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 63 - 80 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 30 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 30 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 63 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 63 - 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | coffee-old vasion / tmavosivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná MDF / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná MDF |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | coffee-old vasion / tmavosivá |
| MATERIÁL | laminovaná MDF / oceľ |