HALMAR H-44 barová stolička orech / krémová / chróm
138.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-44 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej... Celý popis
Popis
Barová stolička H-44 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele. Sedadlo je vyrobené z ohýbanej preglejky vo farebnom prevedení orech.…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.093 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 93 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.6 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA 2 | 115 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-44 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 93 - 115 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 53 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 86 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 86 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech / krémová / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | preglejovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / ohýbaná preglejka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH PREGLEJOVANÉHO MATERIÁLU | ohýbaná preglejka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / krémová / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / ohýbaná preglejka / chrómovaná oceľ |