HALMAR H-34 barová stolička orech / čierna / chróm
109.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-34 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej... Celý popis
Popis
Barová stolička H-34 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a sedadlo z ohýbanej preglejky v prevedení orech. Pre pohodlnejšie…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 41 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.094 m3 |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA 2 | 108 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-34 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 87 - 108 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 37 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 82 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 60 - 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | orech / čierna / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | preglejovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ohýbaná preglejka / ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH PREGLEJOVANÉHO MATERIÁLU | ohýbaná preglejka |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech / čierna / chróm |
| MATERIÁL | ohýbaná preglejka / ekokoža / chrómovaná oceľ |