HALMAR H-17 barová stolička biely lesk / chróm
53.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-17 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do jedalne, kuchyne,... Celý popis
Popis
Barová stolička H-17 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do jedalne, kuchyne, baru, reštaurácie a iných interiérov. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a sedadlo z lakovaného plastu bielej farby. Rozmery…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.052 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 64 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| VÝŠKA 2 | 85 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-17 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 64 - 85 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 59 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 59 - 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biely lesk / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný plast / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biely lesk / chróm |
| MATERIÁL | lakovaný plast / chrómovaná oceľ |