HALMAR H-15 barová stolička sivá / chróm
86.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-15 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a... Celý popis
Popis
Barová stolička H-15 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a sedadlo je čalúnené sivou ekokožou, ktorá je jednoduchá na údržbu. Ak vám nevyhovuje farba, je možné si vybrať aj z iných farebných prevedení.…
Parametre
| VÝŠKA | 80 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.084 m3 |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 46 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 102 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.3 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-15 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 80 - 102 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 34 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 82 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |