HALMAR H-107 barová stolička tmavozelená / čierna
109.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-107 je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jej tmavozelenou farbou a čiernymi detailmi prinesie do vášho priestoru... Celý popis
Popis
Barová stolička H-107 je elegantným a praktickým doplnkom do každého interiéru. S jej tmavozelenou farbou a čiernymi detailmi prinesie do vášho priestoru moderný vzhľad. Je ideálna pre celoročné použitie, či už v kuchyni, jedálni alebo bare.
Táto stolička je vyrobená z kvalitnej látky…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.3 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1059 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-107 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 65 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |