HALMAR H-106 barová stolička tmavozelená
106.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-106 v tmavozelenej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Jej elegantný dizajn a tmavozelená farba dodajú štýl a eleganciu každému... Celý popis
Popis
Barová stolička H-106 v tmavozelenej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Jej elegantný dizajn a tmavozelená farba dodajú štýl a eleganciu každému priestoru. Stolička je určená na celoročné použitie, čo z nej robí praktický a funkčný kúsok nábytku.
Tento produkt sa dodáva…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0865 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-106 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 67 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |