HALMAR H-104 barová stolička sivá
96.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-104 v sivej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Jej tmavosivý poťah z látky dodáva stoličke elegantný a sofistikovaný vzhľad.... Celý popis
Popis
Barová stolička H-104 v sivej farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Jej tmavosivý poťah z látky dodáva stoličke elegantný a sofistikovaný vzhľad. Tento kúsok nábytku je ideálny pre celoročné použitie, či už v domácnosti alebo v komerčných priestoroch.
Stolička je vyrobená…
Parametre
| VÝŠKA | 90 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.3 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| VÝŠKA 2 | 112 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0972 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-104 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 90 - 112 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 61 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 83 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 61 - 83 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |