HALMAR H-103 barová stolička sivá / čierna
117.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-103 bude skvelým praktickým pomocníkom a štýlovým doplnkom Vašej kuchyne či jedálne. Je vhodné ju umiestniť aj do kaviarní, reštaurácií a... Celý popis
Popis
Barová stolička H-103 bude skvelým praktickým pomocníkom a štýlovým doplnkom Vašej kuchyne či jedálne. Je vhodné ju umiestniť aj do kaviarní, reštaurácií a iných priestorov. Stabilná noha stoličky je vyrobená z práškovo lakovanej ocele v čiernom prevedení. Sedacia časť, s krásne prešívanou…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA 2 | 114 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.12 m3 |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-103 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 92 - 114 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 84 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 84 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |