HALMAR H-102 barová stolička tmavozelená / čierna
74.00 €
Do obchodu
Elegantná barová stolička H-102 Vás zaujme nie len svojim jednoduchým dizajnom, ale aj svojou pohodlnosťou. Sedacia časť stoličky je čalúnená kvalitnou,... Celý popis
Popis
Elegantná barová stolička H-102 Vás zaujme nie len svojim jednoduchým dizajnom, ale aj svojou pohodlnosťou. Sedacia časť stoličky je čalúnená kvalitnou, zamatovou látkou, v nádhernom tmavozelenom prevedení. Stojí na pevnej nohe, ktorá je vyrobená z práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Pohodlie…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| HĹBKA | 48 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 78 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.07 m3 |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA 2 | 100 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-102 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 78 - 100 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 84 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 84 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |