HALMAR H-101 barová stolička tmavozelená / čierna
76.00 €
Do obchodu
Už na prvý pohľad pohodlná barová stolička H-101 k Vám prináša svoj moderný dizajn a dokonalý komfort. Jej sedacia časť je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je... Celý popis
Popis
Už na prvý pohľad pohodlná barová stolička H-101 k Vám prináša svoj moderný dizajn a dokonalý komfort. Jej sedacia časť je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je kvalitná a veľmi príjemná na dotyk, v nadčasovom a veľmi obľúbenom prevedení tmavozelená. Stojí na jednej nohe, ktorá je vyrobená z práškovo…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.063 m3 |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| VÝŠKA 2 | 106 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-101 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 106 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 60 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 82 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 60 - 82 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |