HALMAR H-1 barová stolička čierna / chróm
52.00 €
Do obchodu
Barová stolička H-1 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do jedálne, kuchyne,... Celý popis
Popis
Barová stolička H-1 je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorá stojí na klasickej okrúhlej základni. Stoličku je vhodné umiestniť do jedálne, kuchyne, baru, reštaurácie a iných interiérov. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a sedadlo z plastu (PVC) čiernej farby. Ak vám nevyhovuje…
Parametre
| HĹBKA | 39 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÝŠKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA 2 | 84 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.023 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | H-1 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 63 - 84 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 80 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 58 - 80 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | PVC / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH PLASTU | PVC (polyvinylchlorid) |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | PVC / chrómovaná oceľ |