HALMAR Diego jedálenská stolička dub sonoma / hnedá
106.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička DIEGO je čalúnená hnedou poťahovou látkou (Inari 23), pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Nohy sú vyrobené z masívneho... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička DIEGO je čalúnená hnedou poťahovou látkou (Inari 23), pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 99 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.174 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diego |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / hnedá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |