HALMAR Diego jedálenská stolička biela / sivá
106.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička DIEGO je čalúnená sivou poťahovou látkou (Inari 91), pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Nohy sú vyrobené z masívneho... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička DIEGO je čalúnená sivou poťahovou látkou (Inari 91), pričom na výber je aj v inom farebnom prevedení. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do…
Parametre
| ŠÍRKA | 47 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.174 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diego |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |