HALMAR Denzel kancelárske kreslo s podrúčkami tmavohnedá
99.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo DENZEL patrí do Vašej kancelárie. Vďaka jeho šikovným funkciám a štýlovému dizajnu si ho okamžite obľúbite a stane sa nenahraditeľnou... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo DENZEL patrí do Vašej kancelárie. Vďaka jeho šikovným funkciám a štýlovému dizajnu si ho okamžite obľúbite a stane sa nenahraditeľnou súčasťou pri vykonávaní Vašich pracovných povinností. Čalúni ho tmavohnedá ekokoža. Vďaka mechanizmu Tilt si môžete ľubovoľne regulovať výšku…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| VÝŠKA 2 | 110 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1 m3 |
| VÝŠKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Denzel |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 100 - 110 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 45 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 54 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 102 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / plast |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavohnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / plast |