HALMAR Clarion jedálenská stolička biela / sivá
112.00 €
Do obchodu
Elegantná stolička CLARION dokáže úplne zmeniť dizajn a interiér Vašej kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x58x97 cm. Výška sedu je 49 cm. Je vyrobená z... Celý popis
Popis
Elegantná stolička CLARION dokáže úplne zmeniť dizajn a interiér Vašej kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x58x97 cm. Výška sedu je 49 cm. Je vyrobená z masívneho dreva a čalúnená príjemnou a kvalitou látkou. Farebné prevedenie stoličky je v bielej v kombinácii so sivou farbou látky Inari 91.…
Parametre
| VÝŠKA | 97 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.163 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Clarion |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Inari 91 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |