HALMAR Clarion 2 jedálenská stolička čierna / tmavomodrá
112.00 €
Do obchodu
Elegantná stolička CLARION 2 dokáže úplne zmeniť dizajn a interiér Vašej kuchyne či jedálne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x58x97 cm. Výška sedu je 49 cm. Je... Celý popis
Popis
Elegantná stolička CLARION 2 dokáže úplne zmeniť dizajn a interiér Vašej kuchyne či jedálne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 42x58x97 cm. Výška sedu je 49 cm. Je vyrobená z masívneho bukového dreva a čalúnená príjemnou a kvalitou látkou. Farebné prevedenie stoličky je v čiernej v kombinácii…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.164 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Clarion 2 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / tmavomodrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne bukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / tmavomodrá |
| MATERIÁL | látka / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |