HALMAR Caro jedálenská stolička krémová / buk
82.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku CARO je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Stolička je čalúnená krémovou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava.... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku CARO je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Stolička je čalúnená krémovou ekokožou, ktorá sa ľahko udržiava. Nohy sú vyrobené z masívneho kaučukového dreva vo farbe buk. Výhodou je praktická rúčka pre ľahšiu manipuláciu. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV):…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.061 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.35 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Caro |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | krémová |
| FARBA (SLOVNE) | krémová / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | krémová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | rúčka pre lepšiu manipuláciu |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | krémová / buk |
| MATERIÁL | ekokoža / masívne drevo |