HALMAR Calvano kancelárske kreslo s podrúčkami svetlohnedá / tmavohnedá
314.00 €
Do obchodu
Dominantným prvkom Vašej kancelárie či pracovne sa stane kancelárske kreslo s podrúčkami CALVANO. Jednoduchý dizajn kresla vyzdvihuje krásne čalúnenie... Celý popis
Popis
Dominantným prvkom Vašej kancelárie či pracovne sa stane kancelárske kreslo s podrúčkami CALVANO. Jednoduchý dizajn kresla vyzdvihuje krásne čalúnenie ekokožou v kombinácii svetlohnedej a tmavohnedej farby. Ešte väčší komfort pri používaní poskytne praktická opierka hlavy a lakťové podrúčky. Podnož…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 25.5 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 110 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3399 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Calvano |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 52 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 42 - 52 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlohnedá / tmavohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus MULTIBLOCK |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlohnedá / tmavohnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |