HALMAR Borys Low barová stolička biela / hnedá
126.00 €
Do obchodu
Nízka barová stolička BORYS je vyrobená z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Sedák je čalúnený hnedou poťahovou látkou Inari 23. Použité... Celý popis
Popis
Nízka barová stolička BORYS je vyrobená z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Sedák je čalúnený hnedou poťahovou látkou Inari 23. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne aj klasicky zariadenej domácnosti. Ak vám…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.2 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.208 m3 |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Borys Low |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 58 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / hnedá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |