HALMAR Barock jedálenská stolička biela / sivá
86.00 €
Do obchodu
Ideálnym doplnkom domácnosti a tiež praktickým prvkom v jedálni bude jedálenská stolička BAROCK. Jej konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva a kaučuku v... Celý popis
Popis
Ideálnym doplnkom domácnosti a tiež praktickým prvkom v jedálni bude jedálenská stolička BAROCK. Jej konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva a kaučuku v nežnom bielom prevedení. Krásne čalúnenie sivou látkou vyzdvihuje jej celkový dizajn. Táto pohodlná stolička inšpirovaná barokovým štýlom Vám…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.8 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1003 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barock |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / kaučuk |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | masívne drevo / kaučuk |