HALMAR Barkley jedálenská stolička biela
86.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička BARKLEY je vyrobená z masívneho kaučukového dreva v neutrálnej bielej farbe. Stolička sa hodí do klasicky zariadenej jedálne alebo... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička BARKLEY je vyrobená z masívneho kaučukového dreva v neutrálnej bielej farbe. Stolička sa hodí do klasicky zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 50x45x89 cm. Nosnosť stoličky je 100 kg.
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 50 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.15 kg |
| VÝŠKA | 89 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.045 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Barkley |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne kaučukové drevo |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | kaučuk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | masívne kaučukové drevo |
| DRUH MASÍVU | kaučuk |