HALMAR BAR-7 servírovací stolík na kolieskach čierna / chróm
130.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík BAR-7 je obdĺžnikový stolík s dvomi odkladacími doskami, ktorý môžete využiť nielen pri sevírovaní pokrmov, ale aj ako odkladací stolík do... Celý popis
Popis
Servírovací stolík BAR-7 je obdĺžnikový stolík s dvomi odkladacími doskami, ktorý môžete využiť nielen pri sevírovaní pokrmov, ale aj ako odkladací stolík do obývacích izieb, kuchýň, hál a pod. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 69x42x74 cm. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele a dosky z čierneho…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.061 m3 |
| HĹBKA | 42 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | BAR-7 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / chrómovaná oceľ |
| DRUH KOVU | oceľ |
| DRUH SKLA | farebné |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chróm |
| MATERIÁL | sklo / chrómovaná oceľ |