HALMAR Arezzo kancelárske kreslo sivá / tmavosivá
179.00 €
Do obchodu
Jednoduchosť a eleganciu kancelárskeho kresla AREZZO si zamilujete na prvý pohľad. Sedadlo a opierka chrbta je čalúnená látkou v sivom prevedení. Celkovú... Celý popis
Popis
Jednoduchosť a eleganciu kancelárskeho kresla AREZZO si zamilujete na prvý pohľad. Sedadlo a opierka chrbta je čalúnená látkou v sivom prevedení. Celkovú stabilitu zabezpečí chrómová päť ramenná ružica čiernej farby s kolieskami. Mechanizmus TILT poskytne príjemné hojdanie kresla s možnosťou…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1713 m3 |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 16 kg |
| HĹBKA | 65 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 119 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 15.5 kg |
| VÝŠKA 2 | 129 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Arezzo |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 119 - 129 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 54 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 44 - 54 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus TILT |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / tmavosivá |
| MATERIÁL | látka / kov |