FURNIVAL Blade 4 obývacia stena s osvetlením čierna / sahara lesk
537.00 €
Do obchodu
Nezvyčajný dizajn obývacej steny BLADE 4 očarí každého! Zaujímavé vrstvenie, plastové úchytky či farebné prevedenie sú vlastnosťami, vďaka ktorým sa Vaša... Celý popis
Popis
Nezvyčajný dizajn obývacej steny BLADE 4 očarí každého! Zaujímavé vrstvenie, plastové úchytky či farebné prevedenie sú vlastnosťami, vďaka ktorým sa Vaša obývačka zmení na nepoznanie. Rozmery celej obývacej steny sú (ŠxHxV): 280x43x195 cm. Zhotovená je z kvalitnej MDF (drevovláknitej dosky)…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2504 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 133 kg |
| ŠÍRKA | 280 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 195 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| ZNAČKA | FURNIVAL |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Blade 4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / sahara lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| FARBA OSVETLENIA | prirodzená |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| FAREBNOSŤ OSVETLENIA | jedna farba |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / sahara lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |