Forte Vitrína SAINT TROPEZ | STZV621RB pravá
Ušľachtilý vzhľad a temperamentné prevedenie farieb sú hlavnou črtou sektorového nábytku SAINT TROPEZ. Tento skvostný systém je navrhnutý pre zariadenie... Celý popis
Popis
Ušľachtilý vzhľad a temperamentné prevedenie farieb sú hlavnou črtou sektorového nábytku SAINT TROPEZ. Tento skvostný systém je navrhnutý pre zariadenie obývačiek, jedální či spální. Súčasťou tejto elegantnej kolekcie je aj vitrína Saint Tropez, ktorá je tou správnou voľbou pre každú luxusnú domácnosť.
Vitrína je vyrobená v zaujímavej kombinácií farieb ako sú dub sangallo a biely lesk. Dekoratívne frézovanie vitríny nahradilo tradičné rukoväte, čo má za následok nielen dokonalý vzhľad ale i jednoduché každodenné používanie. Nábytok je vybavený pojazdmi so systémom samočinného tichého zatvárania. Vitrína STZV621RB / pravá je dodávaná s LED osvetlením.
Farebné prevedenie: dub sangallo / biely lesk

Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | LTD |
| Výška | 160 cm |
| Šírka | 160 cm |
| Šírka | 93 cm |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |