Forte Skriňa TULUZA | TUZS821B
Skriňa TULUZA | TUZS821B Šatníková skriňa Tuluza má závesnú tyč a 5 priestranných políc. prinesie do vašej jedálne či obývacej izbe... Celý popis
Popis
Skriňa TULUZA | TUZS821B
Šatníková skriňa Tuluza má závesnú tyč a 5 priestranných políc. prinesie do vašej jedálne či obývacej izbe francúzsku eleganciu. Nábytok Tuluza je pozoruhodnou mozaikou vkusu, štýlu a elegancie pre tých pravých fajnšmekrov. Pútavý biely lesk korpusov doplnený o prírodnú, jemnú hnedú farbu dubu Artisan dáva interiéru jedinečnú eleganciu. Jednoduché tvary nábytku a moderný dizajn sú zvýraznené hrou LED svetla, jemne rozptýleným na predných stranách a diskrétne osvetľujúcim ich línie. Nábytok je vyrobený z kvalitnej fóliovanej DTD, úchyty z hliníka.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 196 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |