Forte Skriňa JAKOBINA JAKOBINA: 270 x 210,5 x 61,2 cm RCQS12411
Skriňa JAKOBINA vytvorí výnimočné pohodlie, slovo relaxácia tu získa úplne nový význam a prenesie nás do neznámeho rozmeru. Klasické,... Celý popis
Popis
Skriňa JAKOBINA
vytvorí výnimočné pohodlie, slovo relaxácia tu získa úplne nový význam a prenesie nás do neznámeho rozmeru. Klasické, dubové dekory dokonale ladia s čiernym čalúnením. Táto kolekcia vytvára súkromnú oázu pokoja, pri čítaní dobrej knihy, pri rannej káve alebo pohodlnom spánku. Priestor okolo vás môže ľahko doladiť priestranná komoda s tromi zásuvkami, priestrannú posuvnú skriňu s osvetlením, alebo samostatná šatníková skriňu.
2-dverová posuvná skriňa Jakobina je výnimočným prvkom spálne, ktorý vám pomôže udržať vaše oblečenie v poriadku. Skriňa je k dispozícii v širšej 270 cm a o niečo užšej 220 cm verzií. Vnútro skrine je rozdelené na 3 časti, z ktorých každý obsahuje vešiakovú tyč a poličku. Druhý variant má 2 časti, tiež s poličkou a tyčou. Farebná kombinácia dub dub s čiernym dubom dokonale zapadá do atmosféry elegantnej, mierne tajomnej spálne, kde prvé husle hrá poriadok a harmónia.
- 270 x 210,5 x 61,2 cm
- 220,1 x 210,5 x 61,2 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| JAKOBINA | 270 x 210,5 x 61,2 cm RCQS12411 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 211 cm |
| Šírka | 220 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 270 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Šírka od-do | nad 260 cm |