Forte Šatníkova skriňa LENNOX NEW | ENXS821
Šatníkova skriňa LENNOX NEW | ENXS821 Fascinujúci sektorový nábytok LENNOX je dokonalým nábytkom na vytvorenie jedinečnej obývacej izby.... Celý popis
Popis
Šatníkova skriňa LENNOX NEW | ENXS821
Fascinujúci sektorový nábytok LENNOX je dokonalým nábytkom na vytvorenie jedinečnej obývacej izby. nábytok má niekoľko jednotlivých komponentov, z ktorých si vyberiete čo potrebujete pre Vašu nadčasovú obývaciu izbu. Sektorový nábytok LENNOX má kvalitné chrómové kľučky a zásuvky sú s uzatváracím systémom SELF. Nábytok má nadčasové farebné prevedenie betón tmavosivá s kombináciou biely lesk. Zariaďte si svoj domov pôvabne a cíťte sa v ňom ako v rozprávke s nábytkom LENNOX.
Farebné prevedenie: betón tmavosivá / biela lesk
Rozmery: (ŠxVxH) 103 x 197,3 x 60 cm
Materiál: LTD / MDF
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 197 cm |
| Šírka | 103 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |