Forte Šatníková skriňa KASHMIR | KSMS82
Šatníková skriňa KASHMIR | KSMS82 Elegantná zostava sektorového je vyrobená v obľúbenom provensálskom štýle, ktorý je zvýraznený dokonalým farebným... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa KASHMIR | KSMS82
Elegantná zostava sektorového je vyrobená v obľúbenom provensálskom štýle, ktorý je zvýraznený dokonalým farebným prevedením pinia biela. Provensálsky štýl sa vyznačuje pôvabom, dokonalosťou, jemnosťou a romantickosťou. Jedným z takýchto prvkov je aj šatníková skriňa Kashmir KSMS82, ktorá je tou správnou voľbou do každej domácnosti milovníkov klasiky. Skriňa je postavená na mohutných nožičkách čo dodáva nábytku výnimočný charakter. Celá zostava nábytku je doplnená o štýlové úchytky vyrobené vo farbe starého striebra.
Rozmery: (ŠxVxH) 123 x 210 x 66 cm
Materiál: LTD
Farebné prevedenie: pinia biela 
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Laminát |
|---|---|
| Výška | 210 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 123 cm |
| Farba | Béžová |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |