Forte Šatníková skriňa HAVANNA | HVNS823
Šatníková skriňa HAVANNA | HVNS823 Sektorový nábytok HAVANNA je inšpirovaný štýlom sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Tento neprehliadnuteľný dizajn... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa HAVANNA | HVNS823
Sektorový nábytok HAVANNA je inšpirovaný štýlom sedemdesiatych a osemdesiatych rokov. Tento neprehliadnuteľný dizajn sa stáva momentálne hitom nadchádzajúcich sezón. je špeciálne navrhnutý pre zariadenie jedální a obývačiek. Kolekcia nábytku Havanna sa vyrába vo farebnom prevedení dub staromódny, ktoré je vkusne doplnené o plastové čierne rukoväte. Zostava klasického nábytku pozostáva zo 16-tich prvkov, ktoré ponúkajú množstvo konfigurácií usporiadania, ktoré uspokoja potreby každého zákazníka.
Materiál: laminovaná doska / dýha
Farebné prevedenie: dub staromódny
Rozmery: (ŠxVxH) 107 x 198 x 60 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 198 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 107 cm |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |