Forte Šatníková skriňa CANMORE | CNMS821L
Šatníková skriňa CANMORE | CNMS821L Moderná módna a štýlová kolekcia je ako stvorená pre tínedžera. Jednoduchá kombinácia svetlo šedého betónu a bielej... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa CANMORE | CNMS821L
Moderná módna a štýlová kolekcia je ako stvorená pre tínedžera. Jednoduchá kombinácia svetlo šedého betónu a bielej inšpiruje k objaveniu nových tajomstiev. Jemné farby vytvárajú dokonalé pozadie pre odvážne doplnky. Izba dýcha farbami. ktoré poskytujú jedinečný priestor pre rozvoj mladých ľudí. Pohodlná posteľ s čalúnenným čelom vám umožní snívať tie najkrajšie sny.
Šatníková skriňa je jedným z najdôležitejších prvkov v miestnosti. Je dobre ak je priestranná a hlavne vkusná. Šatníková skriňa CANMORE je vybavená 3 dvierkami. Interiér tvorí závesná časť a časť s policami.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Kvôli bezpečnosti a zachovaniu primeranej stability nábytku, by mal byť trvalo pripevnený k stene.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 202 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |