Forte Šatníková skriňa BRUGIA | BUGS821B
Šatníková skriňa BRUGIA | BUGS821B Úžasný sektorový nábytok Brugia v modernej kombinácií bieleho lesku a tmavosivého betónu je novým trendom tohto roka.... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BRUGIA | BUGS821B
Úžasný sektorový nábytok Brugia v modernej kombinácií bieleho lesku a tmavosivého betónu je novým trendom tohto roka. Lesklé dvierka, chrómové úchyty a elegantné podsvietenie v kontraste s tmavosivou farbou betónu vytvárajú dojem luxusu. Súčasťou sektorového nábytku Brugia sú komody, vitríny, TV stolík, šatníková skriňa aj konferenčný stolík. Nábytok Brugia sa vďaka výnimočnému dizajnu skvelo vynikne v každej miestnosti, obývacia izba či jedáleň budú mať ten správny šmrnc. Nábytok Brugia má hliníkové úchyty v odtieni chrómu, elegantné podsvietenie je v cene nábytku. Tiché dovieranie dvierok a zásuviek poskytuje komfort pri používaní nábytku. Šatníková skriňa Brugia BUGS821B má v ľavej časti 1 policu a vešiakovú tyč a v pravej časti sú len police.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 198 cm |
| Šírka | 96 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |