Forte Šatníková skriňa BELLEVUE | BLQS128E1
Šatníková skriňa BELLEVUE | BLQS128E1 Chcete mať doma luxusnú a zároveň modernú spálňu? Túžite po elegantnom nábytku s nádhernou kresbou dreva? V tom prípade... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BELLEVUE | BLQS128E1
Chcete mať doma luxusnú a zároveň modernú spálňu? Túžite po elegantnom nábytku s nádhernou kresbou dreva? V tom prípade je pre vás to pravé. Vyniká jedinečnou kombináciou ekokože a dubu v odtieňoch dub čierny a dub ušľachtilý. V ponuke je posteľ s nočnými stolíkmi, komoda a šatníková skriňa. Šatníková skriňa Bellevue ponúka veľkorysý úložný priestor, má praktické posúvne dvere. Skriňu si môžete dotvoriť podľa svojich predstáv, ponúkame na doobjednanie vnútorné komody, tichý doraz, police alebo okrasné lišty.
Doplnky, ktoré sa dajú doobjednať (ŠxVxH):
- vnútorná komoda TWTK23 (51 x 71 x 40 cm)
- vnútorná komoda TWTK24 (99 x 71 x 40 cm)
- tichý doraz dvier IZH02 (18 x 2 x 6 cm)
- police 3ks DMRD12 (48 x 42 x 2 cm)
- police 3ks WNND92 (108 x 42 x 2 cm)

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 210 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 270 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | nad 260 cm |