Forte Rohová šatníková skriňa YOOP | YPS92
Rohová šatníková skriňa YOOP | YPS92 Nadčasová kolekcia detského sektorového nábytku YOOP je veľmi hravá zostava, ktorá kladie dôraz na moderný... Celý popis
Popis
Rohová šatníková skriňa YOOP | YPS92
Nadčasová kolekcia detského sektorového nábytku YOOP je veľmi hravá zostava, ktorá kladie dôraz na moderný dizajn a na dominantné farebné prevedenie. Súčasťou detského nábytku je aj rohová skriňa YOOP YPS92, ktorá vyniká predovšetkým kvalitným spracovaním a moderným dizajnom. Rohová šatníková skriňa je vyrobená v obľúbenom farebnom prevedení dub sonoma, ktoré je doplnené vkusnou sivou farbou. Charakteristickou črtou detského / študentského nábytku sú moderné plastové úchyty, ktoré nábytku dodávajú ten správny šmrnc.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 194 cm |
| Šírka | 97 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rohové |