FDM Detský matrac LUIGI | 78 PREVEDENIE: 80x180
Detský matrac Luigi je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, je to matrac vo vyššom štandarde. Detský matrac Luigi má tvrdosť H3, čo je stredne... Celý popis
Popis
Detský matrac Luigi je kvalitný matrac so 7-zónami tvrdosti, je to matrac vo vyššom štandarde. Detský matrac Luigi má tvrdosť H3, čo je stredne tvrdý matrac.
Poťah je vyrobený z kvalitného antialergického materiálu, poťah má zips, dá sa prať v práčke na 30°C.
Detský matrac Adriano je spevnený vysokoelastickou 7-zónovou HR penou, ktorá má zvýšenú odolnosť a priepustnosť vzduchu. Má dvojnásobnú schopnosť obnoviť tvary oproti obyčajným penám.
PUR pena má vysokú odolnosť voči deformácii a prehýbaniu. Poskytuje dostatočné odpruženie, má priedušnú štruktúru, je pružná a elastická.
Výška matraca: 10 cm
Farebné prevedenie: biela
Materiál: poťah/ HR pena/ polyuretánová pena/ pamäťová pena



Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti!
Parametre
| PREVEDENIE | 80x180 |
|---|---|
| Druh peny | HR pena |
| Druh peny | PUR pena |
| ROZMER | 70x140 cm |
| ROZMER | 70x160 cm |
| ROZMER | 80x140 cm |
| ROZMER | 80x160 cm |
| ROZMER | 80x180 cm |
| ROZMER | 80x190 cm |
| ROZMER | 80x200 cm |
| ROZMER | 90x160 cm |
| ROZMER | 90x180 cm |
| ROZMER | 90x190 cm |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Tvrdosť | Stredne tvrdý |
| Výška | 11 cm |