Dvojité záhradné ležadlo / pohovka Dekorhome Čierna / biela
497.40 €
Do obchodu
Toto polyratanové lehátko/pohovka 2 v 1 je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny na relaxáciu pri bazéne, na balkóne, na terase alebo v kempe... Celý popis
Popis
Toto polyratanové lehátko/pohovka 2 v 1 je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Je ideálny na relaxáciu pri bazéne, na balkóne, na terase alebo v kempe počas dovolenky alebo vo voľnom čase.
Lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je určený na celoročné vonkajšie použitie.
Oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu. Obe strany lehátka je možné vztýčiť nahor a nastaviť v rôznych polohách pre čo najpohodlnejšie sedenie alebo ležanie. Opaľovacieho lehátka sa tak premení na záhradnú pohovku na sedenie.
Silne polstrované, odnímateľné podušky a vankúše s penovou výplňou zaistí maximálne pohodlie. Poťah podušiek je odnímateľný pre ľahké pranie a údržbu.
Farba:čierna / krémovo bielačiernahnedá / krémovo bielasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / umelý ratan PE / 100% polyester
Rozmery:šírka: 121 cmdĺžka: 200 cm
výška lehátka: 31 - 62 cmvýška pohovky: 31 - 86 cm
Hmotnosť:37 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| DĹŽKA | 200 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 37000.000g |