Drevený paraván Dekorhome 200x170 cm (5-dielny)
167.00 €
Do obchodu
Táto drevená deliaca stena dokáže rozdeliť miestnosť na niekoľko častí a ponúknuť viac súkromia. Je ideálna ako prepážka, ochrana pred slnkom alebo dokonca... Celý popis
Popis
Táto drevená deliaca stena dokáže rozdeliť miestnosť na niekoľko častí a ponúknuť viac súkromia. Je ideálna ako prepážka, ochrana pred slnkom alebo dokonca ako zábrana proti vetru.
Prepážka je skladacia, takže ju je možné ľahko skladovať. Starodávny ošúchaný vzhľad dodá kúzlo každej miestnosti.
Deliacu stenu môžete ľahko zložiť a ušetriť miesto, keď ju práve nepoužívate. Je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.
Farba:hnedosivá
Materiál:masívne drevo pavlovnie
Paravány dodávame v prevedení:4 dielny - 160 x 170 cm5 dielny - 200 x 170 cm6 dielny - 240 x 170 cm
Výber typu paravánu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 160 / 200 / 240 cmvýška: 170 cmhĺbka: 2 cm
Parametre
| ŠÍRKA | 200 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 240 cm |
| ŠÍRKA | 162 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| POČET DIELOV | 5 |
| POČET DIELOV | 6 |
| POČET DIELOV | 4 |
| VÝŠKA | 170 cm |
| ŠÍRKA DIELU | 40 cm |
| HĹBKA | 2 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZMER | 200x170 cm (5-dielny) |
| Hmotnosť | 15000.000g |