Drevený paraván 4-dielny Dekorhome Biela
273.90 €
Do obchodu
Dodajte svojmu bývanie nádych klasického šarmu s naším elegantným ručne vyrezávaným paravánom! Výborne sa hodí, ak si chcete v spálni vytvoriť samostatnú... Celý popis
Popis
Dodajte svojmu bývanie nádych klasického šarmu s naším elegantným ručne vyrezávaným paravánom! Výborne sa hodí, ak si chcete v spálni vytvoriť samostatnú súkromnú prezliekárne alebo oddeliť časť izby.
Paraván s pevnou konštrukciou má v sebe ručne vyrezávané ornamenty, ktoré umocňujú jeho klasickú krásu. Keď ho práve nepotrebujete, dá sa zložiť, aby vám zbytočne nezaberal miesto. Zostavenie skladacie zásteny je jednoduché.
Poznámka: Pretože je produkt ručne, môžu sa vzor a farba ľahko líšiť.
Farba:hnedásivábiela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne mangovníkové drevo / MDF
Celkové rozmery:šírka: 160 cmvýška: 165 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Orientálny |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 165 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| POČET DIELOV | 4 |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 22930.000g |