Drevený paraván 3dielny Dekorhome Biela
216.90 €
Do obchodu
Dodajte svojmu bývanie nádych elegancie s našim prekrásnym ručne vyrezávaným paravánom! Výborne sa hodí, ak si chcete v spálni vytvoriť samostatnú súkromnú... Celý popis
Popis
Dodajte svojmu bývanie nádych elegancie s našim prekrásnym ručne vyrezávaným paravánom! Výborne sa hodí, ak si chcete v spálni vytvoriť samostatnú súkromnú prezliekárne alebo oddeliť časť izby.
Paraván s pevnou konštrukciou má v sebe nádherné ručne vyrezávané ornamenty, ktoré umocňujú jeho moderný šarm. Keď ho práve nepotrebujete, dá sa zložiť, aby vám zbytočne nezaberal miesto. Zostavenie skladacie zásteny je jednoduché.
Poznámka: Pretože je produkt ručne, môžu sa vzor a farba ľahko líšiť.
Farba:hnedásivábiela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne mangovníkové drevo / MDF
Celkové rozmery:šírka: 120 cmvýška: 165 cm
Hmotnosť:15,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Orientálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,8 kg |
| VÝŠKA | 165 cm |
| POČET DIELOV | 3 |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 15750.000g |