Dolmar Vitrína GADDA GA5 FARBA: Fresco, LED osvetlenie: NIE
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň ponúka... Celý popis
Popis
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň ponúka praktické prevedenie, s tichým dovieraním zásuviek. Charakteristickým znakom kolekcie je univerzálne farebné prevedenie, ktoré sa veľmi jednoducho kombinuje s akýmkoľvek druhom nábytku.
Vitrína GAPPA má v ľavej časti pevné police a v pravej jednu sklenenú a dve pevné.
1 - bodové osvetlenie nie je v cene, ale dá sa doobjednať za 12 eur. V prípade záujmu, je to potrebné napísať do poznámky v objednávke!!
Materiál: laminovaná doska / MDF / sklo, podstavce sú plastové.
Farebné prevedenia:
- biela / jaseň horský
- fresco / jaseň horský
Rozmer: (ŠxVxH) 90,1 x 151,2 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní zásielky!!
Parametre
| FARBA | Fresco |
|---|---|
| LED osvetlenie | NIE |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | biela / jaseň horský, fresco / jaseň horský |
| Materiál | laminovaná doska / MDF |
| Šírka | 90,1 cm |
| Výška | 151,2 cm |
| Hĺbka | 40 cm |