Dolmar Vitrína GADDA GA4 FARBA: Fresco, LED osvetlenie: NIE
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň ponúka... Celý popis
Popis
Pôsobivý sektorový nábytok GAPPA, predstavujúci moderný a elegantný dizajn s čistými líniami. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň ponúka praktické prevedenie, s tichým dovieraním zásuviek. Charakteristickým znakom kolekcie je univerzálne farebné prevedenie, ktoré je veľmi jednoducho kombinovateľné s akýmkoľvek druhom nábytku.
Vitrína GAPPA, má vo vrchnej časti 2 presklenné police a v spodnej 2 pevné police.
2 bodové osvetlenie nie je v cene, ale dá sa doobjednať v cene 16 eur. V prípade záujmu, je to potrebné napísať do poznámky v objednávke!!
Materiál: laminovaná doska / MDF / sklo, podstavce sú plastové.
Farebné prevedenia:
- biela / jaseň horský
- fresco / jaseň horský
Rozmer: (ŠxVxH) 46,8 x 199,6 cm 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Fresco |
|---|---|
| LED osvetlenie | NIE |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | biela / jaseň horský, fresco / jaseň horský |
| Materiál | laminovaná doska / MDF |
| Šírka | 46,8 cm |
| Výška | 199,6 cm |
| Hĺbka | 40 cm |