Dolmar Skrinka WORSE W3
Zbierka luxusného sektorového nábytku WORSE je ideálnym riešením pre všetky moderné domácnosti. Sektorový nábytok WORSE je stelesnením výnimočného dizajnu a... Celý popis
Popis
Zbierka luxusného sektorového nábytku WORSE je ideálnym riešením pre všetky moderné domácnosti. Sektorový nábytok WORSE je stelesnením výnimočného dizajnu a nadčasovosti, vďaka čomu je vhodný aj do domácnosti milovníkov retro či škandinávskeho štýlu. Farebné prevedenie kolekcie Vás navyše zavedie do oázy pokoja a dobrého vkusu, nakoľko ponúka jemné a čisté farby. Elegantný dizajn podčiarknu zaujímavé úchyty. Skrinka WORSE W3 na pravej strane police, na ľavej strane sú 2 otvorené police, 1 dvierka, za ktorými je polica. V strede skrinky sú 2 zásuvky vybavené kovaním s tichým dojazdom.

Farebné prevedenie: biela/ antracit / dub riviera

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 195,2 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |