Dolmar Skrinka GADDA GA2 Farba: Biela
Skrinka GADDA GA2 Moderne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku Gadda je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek či kancelárií. Celá kolekcia... Celý popis
Popis
Skrinka GADDA GA2
Moderne pôsobiaca sektorová kolekcia nábytku Gadda je vyrobená špeciálne pre zariadenie jedální, obývačiek či kancelárií. Celá kolekcia pozostáva z niekoľkých praktických prvkov, ktoré sa navzájom spolu jednoducho kombinujú, a tak vytvárajú veľmi elegantný interiér. Zostava Gadda je vyrobená vo farebnom prevedení jaseň horský v kombinácií s bielou alebo sivou. Toto nadčasové farebné prevedenie vyzdvihuje jemné línie nábytku a dodáva mu pôsobivý vzhľad. Pre každodenné pohodlné používanie je nábytok doplnený o tiché zatváranie zásuviek.
Skrinka Gadda GA2 má 4 police a vešiakovú tyč, je na Vás, či si zložíte policovú skrinku alebo potrebujete aj vešiakovú tyč.

Materiál: laminovaná doska / MDF, podstavce sú plastové.
Rozmery: (ŠxHxV) 46,8 x 52 x 199,6 cm
Farebné prevedenie:
- biela / jaseň horský
- fresco / jaseň horský


Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 200 cm |
| Šírka | 47 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |