Dolmar Skriňa Terlo LO1
Skriňa Terlo LO1 Skriňa TERLO LO1 je časť nábytku z moderného a nadčasového sektoru TERLO. Prírodná kombinácia farieb dub wotan + betón millenium zútulní... Celý popis
Popis
Skriňa Terlo LO1
Skriňa TERLO LO1 je časť nábytku z moderného a nadčasového sektoru TERLO. Prírodná kombinácia farieb dub wotan + betón millenium zútulní každý interiér a dodá mu šmrnc industrializmu. pôsobí dominantne a skvelo sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Moderný dizajn a funkčnosť oceníte pri zariaďovaní obývacej izby, kancelárie, predsiene, či študentskej izby. Nadčasovosť tohto sektoru zvýrazňujú čierne úchyty, nohy a vertikálne lišty s čiernymi aplikáciami. Korpus nábytku je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, ABS hrana je odolná proti oderu a poškriabaniu. Skriňa TERLO LO1 je dvojdverová, pod ľavými dverami sú umiestnené dve zásuvky a vo vnútri skrine nájdete závesnú tyč na šaty.

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Kvôli bezpečnosti a zachovaniu primeranej stability nábytku, by mal byť trvalo pripevnený k stene.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Materiál | LTD |
| Výška | 187 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |