Dolmar Skriňa SWAN SV2
Nábytok Sven je moderný trend v retro štýle, ktorý si zamilujete pre jeho výnimočný dizajn a elegantné farebné prevedenie. Rozžiari každú domácnosť, vďaka... Celý popis
Popis
Nábytok Sven je moderný trend v retro štýle, ktorý si zamilujete pre jeho výnimočný dizajn a elegantné farebné prevedenie. Rozžiari každú domácnosť, vďaka neodolateľnej kombinácii farieb borovica andersen a dub nash.
Nábytok je vyrobený z odolného lamina, ktorý sa jednoducho udržiava a čistí.
Nábytok Sven má drevené úchytky, drevené nohy. Nábytok je vkusne zladený s hnedými nohami a prvkami vo farbe dub nash.
Skriňa Sven je 1-dverová a policová.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: lamino / ABS hrany
Rozmer: (ŠxVxH) 52 x 185 x 45 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Dĺžka | 45 cm |
|---|---|
| Šírka | 52 cm |
| Výška | 185 cm |
| Materiál | lamino + ABS hrany |
| Farebné prevedenie | dub nash / borovica andersen |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Iba s policami |
| ROZMER | Dĺžka do 60 cm |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |